Dział Ochrony Zbiorów Publicznych

Krzysztof Osiewicz
Kierownik
tel.: (+48) 22 25 69 615
kosiewicz@nimoz.pl

Sławomir Kocewiak
Główny specjalista ds. bezpieczeństwa zbiorów
tel.: (+48) 22 25 69 614
skocewiak@nimoz.pl

Paweł Kowalczuk
Główny specjalista ds. bezpieczeństwa zbiorów
tel.: (+48) 22 25 69 616
pkowalczuk@nimoz.pl

Michał Dziuba
Główny Specjalista ds. bezpieczeństwa zbiorów
tel.: (+48) 22 25 69 620
mdziuba@nimoz.pl

Monika Barwik
tel.: (+48) 22 25 69 617
mbarwik@nimoz.pl

Krystyna Ogrodzka
tel.: (+48) 22 25 69 618
kogrodzka@nimoz.pl

Maria Romanowska-Zadrożna
tel.: (+48) 22 25 69 613
mromanowska@nimoz.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.