Zamknij

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies

Przejdź do głownej zawartości

Kontakt

Zespół instytutu

Dyrektor

dr hab. Piotr Majewski, prof. UKSW
tel.: (+48) 22 25 69 603
fax (+48) 22 25 69 650
biuro@nimoz.pl
CV

Zastępca Dyrektora

dr Anna Czarniecka
tel.: (+48) 22 25 69 603
fax (+48) 22 25 69 650
biuro@nimoz.pl
CV

Główny Księgowy

Hanna Kowalska
tel.: (+48) 22 25 69 640
fax (+48) 22 25 69 661
hkowalska@nimoz.pl

Pełnomocnik dyrektora ds. zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom

Jacek Olbrycht
tel.: (+48) 22 25 69 649
fax (+48) 22 25 69 650
biuro@nimoz.pl

Sekretariat

Marta Kocus
tel.: (+48) 22 25 69 603
fax (+48) 22 25 69 650
biuro@nimoz.pl

Dział strategii i analiz prawnych

Joanna Grzonkowska
Kierownik
tel.: (+48) 22 25 69 623
fax (+48) 22 25 69 675
jgrzonkowska@nimoz.pl

Izabela Łapacz
Główny Specjalista
tel.: (+48) 22 25 69 622
fax (+48) 22 25 69 675
ilapacz@nimoz.pl

Waldemar Rataj
Główny specjalista ds. programowych
tel.: (+48) 22 25 69 622
fax (+48) 22 25 69 675
wrataj@nimoz.pl

Marek Rogowski
Główny specjalista ds. konserwacji i technologii w muzeach
tel.: (+48) 22 25 69 624
fax (+48) 22 25 69 675
mrogowski@nimoz.pl

Zespół ds. programu Heritage Plus i Projektu JHEP2

Aneta Budzałek
tel. + 48 22 25 69 621
fax + 48 22 25 69 650
abudzałek@nimoz.pl

Radosław Brudnicki
tel. + 48 22 25 69 621
fax + 48 22 25 69 650
rbrudnicki@nimoz.pl


Dział digitalizacji

Katarzyna Zielonka
Kierownik
tel.: (+48) 22 25 69 625
fax (+48) 22 25 69 676
kzielonka@nimoz.pl

Alicja de Rosset
Główny specjalista ds. digitalizacji
tel.: (+48) 22 25 69 639
fax (+48) 22 25 69 676
aderosset@nimoz.pl

Monika Jędralska
Główny specjalista ds. digitalizacji
tel.: (+48) 22 25 69 627
fax (+48) 22 25 69 676
mjedralska@nimoz.pl

Łukasz Stawski
Specjalista ds. digitalizacji
tel.: (+48) 22 25 69 644
lstawski@nimoz.pl

Katarzyna Wojda
tel.: (+48) 22 25 69 642
fax (+48) 22 25 69 676
kwojda@nimoz.pl

Dział programów wsparcia finansowego

Monika Czartoryjska
Kierownik
tel.: (+48) 22 25 69 629
fax (+48) 22 25 69 679
mczartoryjska@nimoz.pl 

Koryna Dylewska
Główny specjalista ds. programów wsparcia finansowego
tel.: (+48) 22 25 69 632
fax (+48) 22 25 69 679
kdylewska@nimoz.pl

Ewa Walicka - URLOP

Aleksandra Gieczys-Jurszo
Specjalista ds. programów wsparcia finansowego
tel.: (+48) 22 25 69 628
fax (+48) 22 25 69 679
agieczys@nimoz.pl

Konrad Jaśczak
specjalista ds programów wsparcia finansowego
tel.: (+48) 22 25 69 631 fax (+48) 22 25 69 679
kjasczak@nimoz.pl

Zespół ds. statystyki muzeów

Katarzyna Figiel
Główny specjalista ds. statystyki muzeów
tel.: (+48) 22 25 69 609
fax (+48) 22 25 69 679
kfigiel@nimoz.pl

Katarzyna Andrzejkowicz
tel.: (+48) 22 25 69 630
fax (+48) 22 25 69 679
kandrzejkowicz@nimoz.pl


Dział edukacji, informacji i wydawnictw

Jacek Górka
Kierownik
tel.: (+48) 22 25 69 634
fax (+48) 22 25 69 683
jgorka@nimoz.pl

Dominika Mroczkowska-Rusiniak
Koordynatorka projektu Historia:poszukaj
Korespondentka nagrody EMYA w Polsce
tel. (+48) 22 25 69 626
drusiniak@nimoz.pl

Robert Pasieczny
Redaktor naczelny czasopisma „Cenne, bezcenne, utracone”
tel.: (+48) 22 25 69 633
fax (+48) 22 25 69 683
rpasieczny@nimoz.pl

dr Julia Wrede
Sekretarz redakcji czasopisma "Muzealnictwo"
tel.: (+48) 22 25 69 638
jwrede@nimoz.pl

Andrzej Zugaj
Redaktor naczelny czasopisma „Muzealnictwo.com”
tel.: (+48) 22 25 69 635
azugaj@nimoz.pl


Dział metod i technik ochronnych

Sławomir Kocewiak
Kierownik
tel.: (+48) 22 25 69 614
fax (+48) 22 25 69 664
skocewiak@nimoz.pl

Krzysztof Osiewicz
Zastępca kierownika
tel.: (+48) 22 25 69 615
fax (+48) 22 25 69 664
kosiewicz@nimoz.pl

Paweł Kowalczuk

Główny specjalista ds. bezpieczeństwa zbiorów
tel.: (+48) 22 25 69 616
fax (+48) 22 25 69 664
pkowalczuk@nimoz.pl

Michał Dziuba

Główny Specjalista ds. bezpieczeństwa zbiorów
tel.: (+48) 22 25 69 620
fax (+48) 22 25 69 664
mdziuba@nimoz.pl


Dział analiz kryminalnych

Monika Barwik
Kierownik
tel.: (+48) 22 25 69 617
fax (+48) 22 25 69 650
mbarwik@nimoz.pl

Krystyna Ogrodzka

Główny specjalista ds. analiz
tel.: (+48) 22 25 69 618
fax (+48) 22 25 69 650
kogrodzka@nimoz.pl

Maria Romanowska-Zadrożna
Główny specjalista ds. strat zabytków
tel.: (+48) 22 25 69 613
fax (+48) 22 25 69 650
mromanowska@nimoz.pl

Olgierd Jakubowski
Główny specjalista ds. wywozu zabytków za granicę
tel.: (+48) 22 25 69 619
fax (+48) 22 25 69 650
ojakubowski@nimoz.pl

Michał Kulik

specjalista

tel.: (+48) 22 25 69 619

fax.:(48) 22 25 69

Koordynator ds. IT i bezpieczeństwa informatycznego
Arkadiusz Świątek
tel. (+48) 22 25 69 648
aswiatek@nimoz.pl

Marcin Ćwiek

tel.: (+48) 22 25 69 643
mcwiek@nimoz.pl

Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

Krzysztof Pawłowski
Główny Specjalista ds. obronnych i zarządzania kryzysowego
tel.: (+48) 22 25 69 645
fax (+48) 22 25 69 655

Dział finansów

Hanna Kowalska
Główny księgowy
tel.: (+48) 22 25 69 640
fax (+48) 22 25 69 661
hkowalska@nimoz.pl

Paulina Kurcz
Księgowy
tel.: (+48) 22 25 69 612
fax (+48) 22 25 69 661
pkurcz@nimoz.pl

Anna Jakubowska
Księgowy
tel.: (+48) 22 25 69 611
fax (+48) 22 25 69 661
ajakubowska@nimoz.pl


Dział administracji

Małgorzata Szelągowska
Kierownik
tel.: (+48) 22 25 69 605
fax (+48) 22 25 69 655
mszelagowska@nimoz.pl

Sylwia Jeleń
Główny specjalista ds. administracji i kadr
tel.: (+48) 22 25 69 606
fax (+48) 22 25 69 655
sjelen@nimoz.pl

Marzena Wiączyk
Specjalista ds. administracji
tel.: (+48) 22 25 69 610
fax (+48) 22 25 69 655
mwiaczyk@nimoz.pl

Aleksander Kosiacki
Kierowca
tel.: (+48) 22 25 69 608
fax (+48) 22 25 69 655
akosiacki@nimoz.pl

Robert Chibel
Kierowca
tel.: (+48) 22 25 69 607
fax (+48) 22 25 69 655
rchibel@nimoz.pl

.

Kontakt treść

Adres siedziby
do korespondencji:


Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów

ul. Goraszewska 7
02-910 Warszawa

tel.  (+48 22) 25 69 600
fax: (+48 22) 25 69 650


e-mail: biuro@nimoz.pl

Wersja do druku