Baza firm instalacyjnych

posiadających uprawnienia w zakresie projektowania, wykonawstwa i konserwacji systemów przeciwpożarowych i antywłamaniowych w obiektach zabytkowych

letter-violetBaza firm instalacyjnych

Nazwa

Województwo

Adres i kontakt

Przedstawiciel firmy

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW Spółka Akcyjna

podkarpackie

Rzeszów

Słowackiego 20
35-060

Tracz Roman

667 678 199

mtracz275@wp.pl

Systemy Wykrywania Pożaru i Włamań FALARM inż. Michał Frankowski

mazowieckie

Warszawa

ul. Rydygiera 8 bud. 7/66
01-793

Michał Frankowski

601 313 311

m.frankowski@falarm.pl

Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o.

śląskie

Chorzów

ul. Katowicka 115c
41-500

Adam Feja

606 750 085

obiekty@fosa.com.pl

Instalacje i Systemy Alarmowe Karol Woś

lubelskie

Chodel

Ratoszyn Pierwszy 66
24-350

Karol Woś

781 848 828

kw.alarmy@gmail.com

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Instalacji Alarmowych AMERAL Sp. z o.o.

wielkopolskie

Poznań

Powstańców Wlkp. 16
61-895

Przyborski Andrzej

61 856 08 67 602 779 937

biuro@ameral.com.pl

Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO-PROJEKT Sp. z o.o.

dolnośląskie

Bielany Wrocławskie

ul. Kolejowa 20
55-075

Krzysztof Dembiński

71 311 05 91

k.dembinski@zeto-projekt.com.pl

Agencja Ochrony Osób i Mienia "GROM' Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Jagiellońska 46
10-273

Glinka Dariusz

29 764 55 58; 502 252 563

d.glinka@grom-ochrona.com.pl

IDT SYSTEM Grzegorz Szefera

kujawsko-pomorskie

Toruń

ul. Słodka 20
87-100

Grzegorz Szefera

791 648 189

idt@idtsystem.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ELPROMA Sp. z o.o.

mazowieckie

Piaseczno

ul. Poniatowskiego 6B/58
05-500

Wojciech Jagodziński

604 409 117; 606 270 756

elproma@elproma.pl

Agencja Ochrony Kowalczyk Sp. z o.o.

mazowieckie

Mińsk Mazowiecki

ul. Tuwima 1
05-300

Marcin Wojciechowski

661 663 308

mwojciechowski@aokowalczyk.pl

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

małopolskie

Kraków

Rynek Główny 35
31-011

Mariusz Langer

506 591 185

m.langer@mhk.pl

Euro Serwis - Andrzej Piłat

lubelskie

Lublin

ul. Szafirowa 3/66
20-573

Andrzej Piłat

501 559 759

apilat@euserwis.com

CenterIT Sp. z o.o.

świętokrzyskie

Kielce

ul. Towarowa 22
25-616

Marcin Różowicz

665 955 112

marcin.rozowicz@centerit.pl

CenterIT Sp. z o.o.

świętokrzyskie

Kielce

ul. Towarowa 22
25-616

Sławomir Cholewka

665 955 260

s.cholewka@centerit.pl

Elmar-Electric Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowo-Handlowe mgr inż. Marek Szmigiel

warmińsko-mazurskie

Elbląg

ul. Bytomska 11
82-300

Grzegorz Siemaszko

55 235 01 36

grzegorz@elmar-electric.com

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.